Užitočné tipy pre pridanie hodnotenia

Z dôvodu skvalitňovania našich služieb nás poteší každé Vaše hodnotenie, ktoré od Vás dostaneme. Vďaka tomu sa neustále zlepšujeme a posúvame smerom vpred. Budeme preto veľmi radi, ak sa stanete súčasťou našej komunity zákazníkov, ktorí pravidelne zdieľajú recenzie o produktoch, ktoré si u nás zakúpili. Na základe nich sa potom ďalší potencionálni zákazníci ľahšie rozhodujú pri výbere toho správneho šperku. Váš názor teda môže rozhodnúť v mnohých prípadoch. Pozrime sa preto spolu na zopár užitočných tipov a zásad, ktoré je potrebné pri pridávaní recenzií dodržiavať.

Ešte pred zverejnením svojej recenzie na www.iZlato.sk sa uistite, že:

  • Váš názor sa týka produktu, ktorý vlastníte a používate.
  • Recenzia vyjadruje Vaše osobné pocity týkajúce sa daného produktu, a sú na to oprávnené dôvody.
  • Váš názor sa týka trvalých charakteristík produktu, ktoré ostávajú nezmenené.

Naša spoločnosť si vyhradzuje právo nezverejňovať recenzie, ktoré zahŕňajú:

  • Nevhodné výroky obsahujúce vulgarizmy, či obscénny obsah, ktorý môže urážať morálku, etiku, náboženské presvedčenie, práva menšín atď.
  • Neverejné údaje (mená, priezviská, telefónne čísla, e-mailové adresy, adresy bydliska atď.).
  • Reklamu, spam, a všetky ostatné formy podpory predaja iných spoločností a produktov.
  • Kritizujúce a nevhodné poznámky týkajúce sa autorov iných názorov.

V prípade akýchkoľvek pripomienok, sťažností, či ďalších otázok týkajúcich sa nášho sortimentu, cien, služieb, či samotnej objednávky, kontaktujte prosím naše klientske centrum na čísle +421 2 2101 1011. Na tomto telefónnom čísle radi vyriešime prípadné nedorozumenia, a vynaložíme maximálne úsilie, aby sa vzniknuté nepríjemnosti vyriešili čo najskôr. Sme Vám k dispozícii každý pracovný deň, od pondelka do piatku v čase od 9:00 do 17:00.

Tešíme sa na Vaše recenzie!

Tím iZlato.sk