Finálne zľavy
Poponáhľajte sa!

Náramok so šnúrkou a hematitom Srdce 3.77 g - IZ18461
Skladom
Pôvodná cena: 395 €
Ušetríš -30%
Iba: 1ks za túto cenu!
Cena teraz: 276,50 €
Model: IZ18461
Dĺžka
Gravír

Šperk môžete zakúpiť aj s gravírovaním alebo bez.
Cena gravírovania: 0,00 €

Pokiaľ si želáte šperk gravírovať, je potrebné uhradiť zálohu.

Váš šperk sa stane personalizovaným, nebude možné ho vrátiť, ani vymeniť

Vyberte font
 
Doručíme ZDARMA do 24hodín (Bez gravírovania)
Velkosti skladom: 180 - 200 mm


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Zapínanie náramku: perový krúžok, Motív: Srdiečka - Love, Určenie: Dámske, Váha šperku: 3.80 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Žlté zlato, Priemer: guľôčok 4,9 - 8,1 mm, Šírka: príveskov 7,8 - 8,8 mm, Výška: príveskov 7,8 - 8,2 mm, Gravírovanie: Tento šperk je vhodný na vygravírovanie mena partnera, mena dieťaťa, iniciálok, dátumu začiatku vzťahu, dátumu prvého stretnutia, dátumu sobáša, dátumu narodenia dieťaťa, symbolu, citátu, vtipného textu, romantickej frázy, verša, skratky., Stav: Zvyčajne dodané: do 1 pracovného dňa, Kameň: Hematit, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný

Náramok je tvorený čiernou šnúrkou so zlatým zapínaním, ktorá je doplnená rozličnými ozdobami. Dominuje jej čierny hematit, ktorý je po stranách doplnený zlatými gravírovanými guľôčkami. Na nich sa vynímajú prívesky v tvare vyrezávaného srdiečka a kruhovej platničky, ktorá je vhodná na gravírovanie mena, inicálok alebo dátumu.

Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku náramku. Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata.

Poznaj názory iných

Otázky k produktu

iZlato Quatro splátky

iZlato Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

Zrýchlená objednávka