Model: IZ17488
Šperk nedostupný


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Zapínanie náhrdelníku: perový krúžok, Motív: Srdiečka - Love, Určenie: Dámske, Váha šperku: 2.72 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Žlté zlato, Šírka: srdiečka 10 mm, Výška: srdiečka 9 mm, Gravírovanie: Tento šperk je vhodný na vygravírovanie mena partnera, mena dieťaťa, iniciálok, dátumu začiatku vzťahu, dátumu prvého stretnutia, dátumu sobáša, dátumu narodenia dieťaťa, symbolu, citátu, vtipného textu, romantickej frázy, verša, skratky., Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom, Kolekcia: La Femme, Kameň: Hematit, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný

Náhrdelník tvorí jemná retiazka vzoru Anker, ktorá je dekorovaná menšími zlatými brúsenými guľôčkami a čiernym hematitom. K retiazke sa pomocou krúžku pripája predĺžená časť taktiež striedavo zdobená čiernym hematitom a zlatými guľôčkami, ktorá je na svojom konci ukončená príveskom s motívom srdiečka. Srdiečko je vhodné na gravírovanie mena, dátumu, iniciálok alebo symbolu.

Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku náhrdelníka. Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata.

Poznaj názory iných