Nápoveda

 • Ako si vybrať dokonalý prsteň

  Či už inklinujete k žltej, alebo aj k bielej farbe zlata, veľmi vhodným doplnkom je aj ich dvojkombinácia, ktorú ocenia najmä dámy. Vďaka nej vynikne prsteň pri ostatných šperkoch či už zo žltého, alebo bieleho zlata.

 • Ako si vybrať obrúčky

  Vieme, že výber obrúčok pri tejto životnej udalosti môže byť veľmi náročný, preto Vás radi usmerníme a poradíme Vám pri ich výbere. Veď obrúčky sú jediným šperkom, ktorý Vás bude sprevádzať celým vašim životom :)

 • Ako si vybrať retiazku?

  Retiazka je jedným z mála darčekov, ktorým nikdy nič nepokazíte. Ak ju navyše skombinujete so správnym príveskom, dokonalé potešenie je na svete. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá retiazka sa Vám hodí najviac, radi vám pri jej výbere poradíme.  Ideálnou voľbou  pre diamantové príspevky je retiazka typu Anker,

 • Ako vybrať správnu dĺžku náramku?

  Rovnako ako pri výbere oblečenia, aj pri výbere náramku dbajte na výber správnej veľkosti. Správne nasadený náramok by vám mal byť pohodlný – nemal by vás tlačiť a ani obmedzovať v pohybe, ak by bol príliš uvoľnený.

 • Aký náhrdelník mi pristane najviac?

  Spomedzi najžiadanejších náhrdelníkov je u nás už dlhšiu dobu kolekcia Celebrity. Tá vzniká metódou vyrezávania laserom, v kombinácii s retiazkou typu Anker. Výsledkom sú jemné, decentné náhrdelníky na každodenné nosenie. Výber vzorov je široký, od srdiečok, motýlikov, až po anjelské krídla, či štvorlístky pre šťastie.

 • Gravírovanie šperkov a hodiniek

  Personalizujte si hodinky či šperk - znamená to, urobte si z neho ten Váš jediný, vlastný a originál, napriklad dátum dôležitých momentov pre Vás vo vašom živote dôležitých mien ľudí, detí, ich dátumy narodenín, alebo iné výnimočné udalosti vo vašom živote. Máme pre vás riešenie. Nechajte si vygravírovať Váš dôležitý dátum, alebo meno, či symbol na svadobnú obrúčku. Tak ako na prívesok, alebo platničku na náramku alebo iný šperk, ktorý máte na iZlato vyhliadnutý. Je možné gravírovať aj vonkajšiu stranu, nielen vnútornú. Ženy sú detailistky a nedajú dopustiť na romantikov.

 • Informácie o výrobe obrúčok

  Ak ste už presvedčení, že je Vaša vyvolená láskou vášho života, tak je najvyšší čas spečatiť vzťah kúpou svadobných prsteňov. Obrúčky sa v minulosti nahradzovali slamou, trávou a rôznymi inými nápadmi. V súčasnosti je to inak. Dnešná doba ponúka krásne zásnubné a svadobné prstene z drahých kovov a kameňov, po ktorých túži každá žena. iZlato® Vám ponúka originálne spracovanie, profesionálny prístup a najväčší sortiment z ktorého si určite vyberiete. Nemusíte čakať dlhé hodiny v radoch, stačí mať doma internet a kúzlo okamihu sa stane skutočnosťou.

 • Opýtajte sa špecialistu!

  Obdarujte Vašich najbližších skutočným darčekom! Vyberte nádherný dar pre vašu milovanú osobu. Požiadajte o ruku vašu lásku s nádherným prsteňom, ktorý si zamiluje na prvý pohľad!

 • Pomoc pri výbere náušníc

  Mnohým ženám sa rozžiari tvár ak zazrú vo výklade, alebo internetovom obchode náušnice rôzneho typu a veľkostí. Každú dámu zaujmu iné typy náušníc. Veľa žien si ich vyberá vzhľadom k ich strihu vlasov a veľkosti tváre. Každá žena je charakteristická niečím iným. Niektorým sa páčia jednoduché šperky, iné preferujú extravagantné.
  Pred kúpou je dobré vedieť, aké možností nákupu existujú. Taktiež nie je na škodu poznať povahu a vkus budúcej majiteľky, ktorú ste sa rozhodli touto kúpou potešiť.

 • Pomôžeme vám vybrať náramok

  Pokiaľ hľadáte náramok na každodenné nosenie, dĺžka by mala byť adekvátna vášmu zápästiu, aby vám zbytočne neskĺzal dole. Mal by ho pekne obopnúť, no nie zasa príliš na tesno, ale tak, aby sa mu ľahko neprechádzalo cez zápästie. Nezabudnite, že náramok si môžete v iZlate kedykoľvek skrátiť presne podľa vašej dĺžky.

 • Poradca pre diamanty a perly - ako si správne vybrať
  • Pomoc pri výbere diamantového šperku

   Kto tvrdí, že nič nie je večné, potom ešte nikdy nevlastnil diamanty. Vďaka nášmu širokému výberu a cenovej dostupnosti ich nemusíte nosiť len na výnimočné udalosti, odteraz sa nimi môžete pýšiť každý jeden deň.

  Týmto spôsobom sa zabezpečuje zákazníkovi, že kameň je autentický a najlepšej kvality pri väčších kameňoch prikladáme aj osvedčenie z niektorých nezávislých medzinárodných gemologických ústavov.

 • Poradíme vám pri výbere perlového šperku

  Už dávno nie je pravidlom, aby sa perly nosili len príležitostne, na rôzne oslavy či plesy. Dnes sú každodennou súčasťou mnohých štýlov, môžete ich nosiť v kombinácii s bielym, alebo žltým zlatom. Novinkou je tiež kombinácia perál s diamantmi v ružovom zlate, ktorá dodá každej príležitosti lesk a výnimočnosť.

 • Poradíme Vám s výberom zásnubného prsteňa

  Zásnuby patria medzi jednu z najväčších životných udalostí. Ak si neviete pomôcť, pri výbere toho správneho prsteňa vás v tom predsa nenecháme samých :)

 • Široký výber zlatých doplnkov

  V sekcii doplnkov nájdete napríklad značkové hodinky, manžetové gombíky, kľúčenky a všetko, čím dotiahnete svoj štýl do dokonalosti. Nezabudli sme ani na najmenších, pre ktorých sme prichystali kolekciu Disney hodiniek, náramkov, náušníc, príveskov, či fotorámčekov.

 • Šperky na mieru - Zákazková výroba

  Šperky na mieru - zákazková výroba​​

  Aj keď je naša ponuka diamantových prsteňov iZlato® naozaj veľká, nájdu sa medzi nami aj takí, ktorí túžia po jedinečnom a originálnom šperku. Šperku, ktorý by splnil všetky Vaše predstavy a odzrkadľoval charakteristické črty Vašej osobnosti.

  Ak chcete aby sa Vaše sny stali skutočnosťou, ste na správnom mieste. Internetové zlatníctvo iZlato®, sa špecializuje aj na výrobu takýchto diamantových prsteňov.

 • Trendy vo svete príveskov

  Zlaté prívesky so znameniami, či písmenkami sú už niekoľko desaťročí najčastejšími darčekmi k narodeninám. Pri narodení dieťaťa je zase zvykom na zlatú retiazku pridať anjelika, srdiečko, alebo krížik. To isté platí tiež pri prvom svätom prijímaní.

 • Typy / vzory retiazok

  Výber vzoru retiazky závisí len na vašom vkuse. Sú vzory, ktoré sa delia na dámske a pánske, napríklad taký kráľovský vzor je najvyhľadávanejším práve u pánov a vzor typu Valis je zase dámskou doménou. Výber je však na vás. Prezrite si jednotlivé vzory a typy retiazok, ktoré ponúkame.

 • Užitočné tipy pre pridanie hodnotenia

  Z dôvodu skvalitňovania našich služieb nás poteší každé Vaše hodnotenie, ktoré od Vás dostaneme. Vďaka tomu sa neustále zlepšujeme a posúvame smerom vpred. Budeme preto veľmi radi, ak sa stanete súčasťou našej komunity zákazníkov, ktorí pravidelne zdieľajú recenzie o produktoch, ktoré si u nás zakúpili.

 • Zlaté a strieborné sety, inšpiráce

  Sety sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť. Najmä ak hľadáte vhodný darček, nemusíte dlho váhať, čo zladiť s príveskom, náušnicami, či prsteňom. Zlatý set obdarovanú osobu jednoznačne očarí a bude sa cítiť výnimočne.