Predajne iZlato Jewelry

Nakoľko vieme, že niektorí naši zákazníci radšej nakupujú a vidia naše svadobné obrúčky, diamantové prstene a iné zlaté a diamantové šperky naživo, otvorili sme pre Vás už aj predajne iZlato Jewelry:

Bratislava - Tower 115

Centrum obrúčok a diamantov iZlato Jewelry

Pribinova 25

811 09 Bratislava

PO - PIA 9 - 18 hod, SO 9 - 13 hod,

tel.: 02/ 20 864 400

 

Poprad -  OC Forum 

iZlato Jewelry

Námestie sv. Egídia 124

058 01 Poprad

PO - NE 9 - 21 hod, tel.: 052/ 28 59 036

 

 

Poprad - ZOC Max

iZlato Jewelry

Dlhé Hony 1

058 01 Poprad

PO - NE 9 - 21 hod, tel.: 052/ 77 30 000

 

 

Sami dobre vieme, aké ťažké je rozhodnúť sa z dnešnej širokej ponuky. Vyžaduje si to najmä dostatok času, no hlavne skúseného predajcu, ktorý Vás trpezlivo prevedie celou škálou rôznych modelov. Snažíme sa Vám to preto uľahčiť pomocou našej kvalifikovanej obsluhy, ktorá je pripravená zodpovedať všetky Vaše otázky.

Čo u nás ešte nájdete?

Ako najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku ponúkame okrem obrúčok tiež široký sortiment diamantových zásnubných prsteňov**, ktoré si tu môžete naživo pozrieť a vyskúšať. Asistentky predaja Vám ochotne pomôžu s určením správnej veľkosti.

V novootvorenej prevádzke iZlato Jewelry - Centrum obrúčok a diamantov v Bratislave, tiež nájdete všetky šperky z našej internetovej stránky, ako napríklad retiazky, prstene, obľúbenú V.I.P. kolekciu, či dokonca strieborné šperky na každú príležitosť. Ochotne Vám poradíme pri výbere vhodného darčeka pre seba, alebo Vašich blízkych. V prípade, že sa model, ktorý ste si doma vopred vyhliadli, na prevádzke nenachádza, vieme Vám ho zabezpečiť vo veľmi krátkom čase. Overte si preto jeho dostupnosť vopred na tel. čísle 02/2086 4400.

Môžete tiež využiť možnosť osobného odberu pri platbe v hotovosti, alebo kartou priamo na predajni. Akýkoľvek šperk si cez internetovú stránku jednoducho rezervujete, a následne si ho prídete prezrieť naživo. Táto rezervácia nie je záväzná, a Vy si tak pokojne môžete vybrať aj iný šperk z našej ponuky, ktorý sa Vám zapáči viac. 

Predajňa v Bratislave navyše slúži aj ako odberné miesto pre šperky, ktoré si objednáte cez internetový portál www.iZlato.sk. Pri tejto možnosti sa tak uistíte, že je s Vašou zásielkou všetko v poriadku, a my budeme mať okamžitú spätnú väzbu. 

 

V záujme Vašej spokojnosti sa snažíme neustále rozširovať nielen ponuku našich šperkov, ale aj služieb. Jednou z noviniek je preto aj rezervácia šperkov a osobný odber, s ktorým si môžete svoju objednávku vyzdvihnúť priamo v predajni alebo v pick-up DPD!

 

 

NOVINKA!  Rezervujte si šperk a pozrite si ho v predajni!

Rezervujte si akýkoľvek šperk nad 170€, ktorý si následne prídete pozrieť naživo v Bratislave alebo v Poprade. Pokiaľ Vás šperk očarí, môžete si ho okamžite zakúpiť a zaplatiť v hotovosti alebo kartou.

Táto rezervácia nie je záväzná, a Vy si tak pokojne môžete vybrať iný šperk z našej ponuky, ktorý sa Vám možno zapáči viac, navyše za rovnakú cenu ako na internete.

 

Náš skúsený tím sa na Váš teší v našich prevádzkach:

 • Centrum obrúčok a diamantov, Tower 115, Pribinova 25, 811 09 Bratislava 
  pondelok - piatok, 9 - 18h, sobota 9 - 13h
   tel. 02/2086 4400
 • iZlato Jewelry, OC Max, Dlhé Hony 1, 058 01 Poprad
  pondelok - nedeľa, 9 - 21h, tel. 02/773 0000 

foto predaje izlato jewelry v Bratislave v budove Tower115

showroom Bratislava, budova Tower 115

 

 

izlato poprad a bratislava

showroomy Bratislava, Poprad

 

 

 

Vyzdvihnite si Vašu on-line objednávku v predajni!

Naše predajne navyše slúžia aj ako odberné miesta pre šperky, ktoré si objednáte cez internetový portál www.izlato.sk. Pokiaľ uprednostníte osobný odber priamo v niektorej z našich prevádzok, zvoľte si  v objednávke platbu vopred, prostredníctvom internetového bankovníctva (platba prevodom, TrustPay, CardPay, ...). Pri osobnom odbere sa tak uistíte, že je s Vašou zásielkou všetko v poriadku, a my budeme mať okamžitú spätnú väzbu.

Nesedí Vám veľkosť prsteňa podľa očakávania? 
Nechajte ho rovno u nás a my sa postaráme o korekciu veľkosti prsteňa, či dĺžku retiazky, ktorú potrebujete. 
 

 

Vyzdvihnutie je možné v prevádzkach v tomto čase:

 • Centrum obrúčok a diamantov, Tower 115, Pribinova 25, 811 09 Bratislava,
   
  pondelok - piatok, 9 - 17h, sobota 9 - 13h, tel. 02/2086 4400
 • iZlato Jewelry, OC Max, Dlhé Hony 1, 058 01 Poprad
  pondelok - nedeľa, 10 - 18h, tel. 02/773 0000 

 

 

 

Služba DPD Pick-up

Táto služba ponúka viac ako 100 odberných miest na Slovensku, kde si svoj šperk môžete vyzdvihnúť. Ich zoznam nájdete priamo v objednávke, podľa Vášho poštového smerovacieho čísla. Vyberte si mesto, ktoré Vám najviac  vyhovuje vzdialenosťou a otváracou dobou.


V prípade, že si do 14:00 hod. zvolíte platbu dobierkou, alebo cez systém TrustPay, pri ktorom sa platba odošle ihneď, tovar Vám bude vzápätí expedovaný, a môžete ho očakávať do 24 hodín. Následne bude na odbernom mieste uložený 7 dní. O celom priebehu budete informovaný prostredníctvom SMS.

 

pick-up odberné miesta

Teší sa Vás Tím iZlato Jewelry.