Model: STOB234

Svadobné obrúčky kombinované šírka 5 mm

Cena za kus od: €247,00
Cena za pár od: €494,00

Cena za pár od je kombinácia velkosti 53 a 64.

Dámska
Velkosť
Pánska
| Nákup na splátky
Vážený zákazník, vzhľadom k hlavnej sezóne sa môže termín dodania svadobných obrúčok predĺžiť o pár dní. Viac informácii Vám poskytneme na našej zákazníckej infolinke.


Podrobnosti o produkte

Šírka obrúčky: 5,0 mm, Materiál: Zlato 14K ,, Rýdzosť: 14 karátov, 585/1000, Váha setu: od 7.00 do 8.000 gramov *,**, Farba zlata: Kombinované zlato, Šírka: obrúčky 5 mm, Hrúbka: obrúčky 1,2 mm, Výška: obrúčky 1,2 mm, Profil prsteňu: vo vnútri vypuklý zvonku vypuklý, Stav: Zvyčajne dodané: do 14 až 21 dní,

Svadobné obrúčky zhotovené z kombinovaného 14 karátového zlata s mierne zaobleným profilom z kolekcie Soul. Centrálnou ozdobou prsteňov je vlnovková línia prechádzajúca stredom obrúčok v bielom zlate s jemným priečnym matovaním v kombinácii okrajových línii zo žltého zlata s vysokým leštením. Tieto 5 mm široké obrúčky majú vnútorný zaoblený profil pre vyšší komfort. V prípade požiadavky gravírovania dátumu sobáša, alebo mena do obrúčok je len u nás ZDARMA!!! Obrúčky Soul, kúsok, ktorý Vás chytí za srdce. Stanú sa dokonalým vyjadrením Vášho ,,Áno - Milujem Ťa!" čím spečatíte Váš manželský zväzok navždy.

* Výroba na objednávku.
Váha zlata sa môže odchylovať +/- 30% / obrúčka

** Váha zlata je určená kombináciou veľkostí pánska 63, dámska 53

Poznaj názory iných

Pozrite si predchádzajúce hodnotenia a pridajte svoje!


Buďte prvý kto ohodnotí tento šperk!

Otázky k produktu

Quatro splátky

Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

FAQ

Zrýchlená objednávka

Kolekcia