Zlatá dámska celebritka Kruhy - IZ15067
Ušetríš:
-15,90 €
Skladom
Pôvodná cena: 159 €
Ušetríš -10%
Iba: 9ks za túto cenu!
Cena teraz: 143,10 €
Gravírovanie šperku len: 14,99 €
Model: IZ15067
Dĺžka
Gravír

Šperk môžete zakúpiť aj s gravírovaním alebo bez.
Cena gravírovania: 14,99 €

Pokiaľ si želáte šperk gravírovať, je potrebné uhradiť zálohu.

Váš šperk sa stane personalizovaným, nebude možné ho vrátiť, ani vymeniť

Vyberte font
 
Odoslané zadarmo do 24h (Bez gravírovania)
Velkosti skladom: 450 - 470 mm


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Typ retiazky: Anker, Zapínanie náhrdelníku: perový krúžok, Motív: Kruh - Karma, Určenie: Dámske, Váha šperku: 1.28 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Žlté zlato, Priemer: kruhu 10 mm, Dĺžka: Vyberte si veľkosť, Hrúbka: retiazky 1 mm, Gravírovanie: Tento šperk je vhodný na vygravírovanie mena partnera, mena dieťaťa, iniciálok, dátumu začiatku vzťahu, dátumu prvého stretnutia, dátumu sobáša, dátumu narodenia dieťaťa, symbolu, citátu, vtipného textu, romantickej frázy, verša, skratky., Stav: Zvyčajne dodané: do 1 pracovného dňa, Kolekcia: Celebritka, Štýl: Elegantné, Hladké, Moderné, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný

Jemný, ale zároveň neprehliadnuteľný. Takáto je celebritka Kruhy s retiazkou typu Anker, ktorá je zdobená príveskami s priemerom plného kruhu 10 mm vhodného na gravírovanie napr. iniciálok. Ich povrch pokrýva vysoký lesk a vyrobené sú zo žltého zlata. Zapínanie zabezpečuje bezpečný perový krúžok.

Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku.

Poznaj názory iných

Otázky k produktu

iZlato Quatro splátky

iZlato Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

Zrýchlená objednávka


Kolekcia