Model: IS356

Strieborný obrúčový náramok s pozlátením

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produkte

Váha striebra: 5.40 gramov, Priemer: obrúče 57 mm, Šírka: náramku 3 mm, Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom, Materiál: Striebro, Rýdzosť: 925/1000,
Originálny strieborný dámsky obručový náramok IS356, vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000. Šperky sú pozlátené štrnásť karátovým žltým zlatom, vrstva pozlátenia je 10 mikrónov. Precízne vypracovanie dodáva týmto šperkom exkluzívny zlatý vzhľad. Momentálne zažívajú tieto šperky vo svete módy obrovský comeback a sú veľmi žiadané.Náramok disponuje zapínamím na bezpečnostnú poistku, ktorá zabráni strate náramku.Krásny pevný obrúčový náramok, v ktorom sa strieda strieborná časť s časťou pozlátenou žltým štrnásť karátovým zlatom, čím vytvára nádherný elegantný a ženský vzhľad. Použite je zapínanie na bezpečnostnú poistku pre pohodlnú manipulácia a nosenie.

Šperk je na povrchu upravený rhódiom, ktoré mu dodáva vzhľad bieleho zlata, preto nie je potrebné v budúcnosti šperk čistiť. Napriek tomu, že striebro je lacnejšie ako zlato, v súčasnosti je čoraz častejšie vyhľadávaným kovom.

Poznaj názory iných

Priemerné hodnotenie 4,0 2

Pozrite si predchádzajúce hodnotenia a pridajte svoje!


zákazník , 29.07.2019

Otázky k produktu

Skontaktujte sa s nami