Platobné metódy

Pri dokončovaní objednávky Vám ponúkame viacero možností platby:

 

1. PLATBA KARTOU
Platba kartou prebieha cez platobnú bránu TrustPay. Všetky údaje o platobnej karte sú chránene autoritou TrustPay. Celý proces prebieha mimo nášho eshopu. Po platbe ste presmerovaný späť na stránky www.izlato.sk a bude Vám zobrazená informácia o potvrdení prijatia objednávky.

Platba kartou - logá


2. ONLINE PLATBA CEZ INTERNETBANKING - TrustPay

TrustPay Logo​Za tovar môžete zaplatiť prevodným príkazom na zabezpečenej stránke Vašej banky s automaticky vopred vyplnenými údajmi o platbe (suma, variabilný symbol). S Vašimi údajmi neprichádzame do kontaktu, sme informovaní iba o úspechu alebo neúspechu transakcie. Výhodou tejto platobnej metódy v porovnaní s klasickým prevodným príkazom je, že Vašu úhradu zaevidujeme okamžite. To znamená, že môžeme Vašu objednávku okamžite spracovávať.

Platobné metódy

Okamžité bankové prevody: Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, ČSOB, UniCredit Bank, Sberbank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, mBank, Fio Banka


3. PLATBA PayPal
Objednávku môžete bezpečne uhradiť aj prostredníctvom PayPal účtu.

PayPal


4. PLATBA PREVODOM
Objednávku môžete uhradiť aj prevodom na náš účet v Tatra banke. Údaje k platbe Vám budú zaslané na Váš e-mail, ako aj potvrdenie prijatia objednávky. Ako variabilný symbol uvediete číslo objednávky. Ihneď po prijatí úhrady Vám bude objednávka expedovaná.

BANKOVÉ SPOJENIE

Logo Tatra Banka

Tatra banka, mena účtu: EURO

Bankové spojenie: SK47 1100 0000 0029 4501 9762

SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: Číslo objednávky

IBAN PRE MEDZINÁRODNÝ PREVOD

Logo Tatra Banka

Tatra Banka:

IBAN: SK47 1100 0000 0029 4501 9762

SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: Číslo objednávky

 


5. Dobierka - Platba pri prevzatí
Pri vytváraní objednávky máte možnosť zvoliť si platbu na dobierku, teda platbu priamo pri preberaní zásielky. Platbu môžte realizovať buď u kuriéra, keď Vám zásielku doručí alebo na pošte pri jej vyzdvihnutí. Tento spôsob platby je spoplatnený sumou 1,50 eur.