Garancia najnižších cien


Zlaté briliantové prstene
Našim cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka!

Len u nás nájdete 8 NAJ:

1. Jednoduchá výmena šperku za iný

Ak šperk nesplní Vaše očakávania, máte u nás možosť vymeniť ho za iný z našej ponuky, a to až do 30 dní od doručenia k Vám. Viac info: Všetko o nákupe > Zákaznícky servis > Výmena tovaru

2. Bezpečný nákup 

SAEC Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. SSL certifikát - Stránky na ktorých vypĺňate osobne údaje sú zabespečené SSL certifikátom a údaje, ktoré vyplníte sú zašifrované.

3. Ochranné známky

iZlato je registrovaná ochranná známka a jej použitie je bez nášho súhlasu zakázané. Ochranné značky, logá a servisné značky (kolektívne označované ako "Ochranné známky") zobrazené na stránke sú registrovanými a neregistrovanými značkami. Nič na tejto stránke by sa nemalo vykladať ako nepriame, zákonné alebo iné udelenie akejkoľvek licencie alebo práva na používanie akejkoľvek ochrannej známky uvedené na stránke bez písomného súhlasu spoločnosti iZlato Slovenská republika s.r.o. alebo tretej osoby, ktorá prípadne ochranné známky umiestnené na stránke vlastní. Použitie obchodných značiek na stránke alebo iného obshahu tejto stránky, s výnimkami uvedenými v Podmienkach použitia je prísne zakázané.

 4. Garancia najnižších cien

Pokiaľ nájdete niekde výhodnejšiu cenu za identický alebo veľmi podobný zlatý alebo diamantový šperk, znížime okamžite cenu pod úroveň konkurencie.

5. Najširší sortiment

Nájdete u nás jednoznačne najviac zlatých a diamantových šperkov na Slovensku.

6. Najrýchlejšie doručenie

Naša sieť kamenných predajní a e-shopov obsahuje takmer 100% ponúkaného sortimentu, ostatné sme schopní vyrobiť a následne aj doručiť k Vám od 24 hodín.

7. Najlacnejšie doručenie

Pri akejkoľvek objednávke doručujeme len za poplatky poistnej dopravy od nášho zmluvného doručovateľa a to bez navýšenia!

8. Najviac informácií

K dispozícii sú Vám nielen kompletné informácie o danom šperku, kvalitné fotografie, možnosť poradiť sa priamo s operátorkou na tefónnom čísle +421 2 2101 1011 prípadne môžete využiť sprievodcu výberom šperku, alebo využite emailovú poradňu na adrese [email protected], kde sa môžete obrátiť na našich profesionálov. Ak chcete objednávku vytvoriť prostredníctvom telefónu, použite prosím číslo +421 2 2101 1011.