Ako je možné, že predávame šperky tak výhodne?


Veľa ľudí sa pýta, ako sme docielili to, že predávame hodnotné šperky najvyššej kvality za tak nízke ceny. Odpoveď je však jednoduchá – keďže sa vo svete šperkov pohybujeme už viac ako 20 rokov, za ten čas sme nabrali mnoho skúseností a obklopili sa šikovnými ľuďmi s vysokou profesionalitou. Tieto dva faktory boli, a stále sú rozhodujúcimi piliermi pre našu firmu. Pracujeme s vynaložením čo najnižších nákladov a tento fakt premieňame na zákaznícku výhodu.

Nikdy sme sa nebáli ísť do rizika, a vytvoriť na Slovensku niečo, čo ostatní považovali za nemožné – založenie e-shopu so šperkami. Aj napriek ťažkým začiatkom sme sa nevzdávali, a keď vplyv globalizácie dorazil aj k nám, pre ľudí sa stalo úplne bežným si cez internet objednať čokoľvek a odkiaľkoľvek – nevynímajúc šperky. Ako jediný slovenský e-shop sme si tak rýchlo získali dôveru mnohých zákazníkov. Keďže dopyt po našich produktoch sa neustále zvyšoval, do firmy pribúdalo stále viac skúsených zlatníkov, ktorí dodnes premieňajú Vaše šperky na hotové skvosty. Teší nás, že vďaka Vám neustále rastieme, a v súčasnosti pôsobíme už aj v Česku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Maďarsku, Španielsku, Belgicku, Veľkej Británií, Francúzsku, Taliansku, Írsku, Luxembursku, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Nórsku, Fínsku, Portugalsku a Rumunsku

Naše dlhodobé a stabilné postavenie na trhu je teda v kombinácii s vysokým dopytom zárukou tej najvyššej kvality šperkov, ktoré vyrábame pri nízkych nákladoch. Vďaka tomu sa pre Vás šperky stávajú cenovo dostupnými, a pri nákupe u nás môžete oproti konkurencii ušetriť od 10 až do 50 percent.

Aby sme k Vám boli opäť o čosi bližšie, otvorili sme tiež pobočky v Poprade a Bratislave, kde si šperky môžete prísť vyskúšať naživo. Najmä diamanty, či obrúčky, ktoré tu nájdete za rovnako skvelé ceny, ako na internete!

Tešíme sa na Vás, Tím iZlato.Briliantové prsteneFotogaléria