Model: RYOB123

Svadobné obrúčky z bieleho zlata so zirkónmi

bežná cena: €898,70
-6%
iZlato® cena za pár od: €841,00
Nákup na splátky
Dámska
Rozmer
Pánska
Black Friday 2017
Vážený zákazník, vzhľadom k hlavnej sezóne sa môže termín dodania svadobných obrúčok predĺžiť o pár dní. Viac informácii Vám poskytneme na našej zákazníckej infolinke.


Podrobnosti o produkte

Šírka obrúčky: 6,0 mm, Drahokamy: Zirkón, Materiál: Zlato 14K ,, Rýdzosť: 14 karátov, 585/1000, Váha šperku: 9.46 gramov *,**, Farba zlata: Biele zlato, Šírka: 6 mm, Profil prsteňu: vo vnútri vypuklý zvonku plochý, Stav: Zvyčajne dodané: do 14 až 21 dní,

Buď tu so mnou, buď tu stále, ja nenechám Ťa samu ... Svadobné obrúčky so zirkónmi sú vyrobené zo 14 karátového bieleho zlata. Obrúčky sú vyrábané ručne, profil obrúčiek je plochý pre pohodlné nosenie na prste s povrchovou úpravou vysokým leskom. Obrúčka je tvorená tromi obručami, ktoré sú navzájom pospájané. Dámska obrúčka je po celom obvode zdobená žiarivými kvalitne osadenými zirkónmi s presnými vzdialenosťami. Uvedená cena pod obrázkom je za pár !!! Veľkosť obrúčiek si vyberte pod obrázkom, každej jednotlivo - dámskej aj pánskej. V prípade požiadavky gravírovania do obrúčiek dátumu sobáša, alebo mena sú len u nás ZDARMA !!!

* Výroba na objednávku.
Váha zlata sa môže odchylovať +/- 20% / obrúčka

** Váha zlata je určená kombináciou veľkostí pánska 63, dámska 53

Otázky k produktu

Nákup na splátky

Skontaktujte sa s nami

FAQ

Zrýchlená objednávka