Prsteň s quartzitom s diamantmi Célestin - IZBR082P
0,15 CT
Model: IZBR082P

Prsteň s quartzitom s diamantmi Célestin

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produkte

Drahokamy: Briliant, Diamant, Kvarcit, Materiál: Žlté zlato, Rýdzosť: 585, Určenie: Dámske, Váha šperku: 8.08 gramov, Priemer: kameňa 14,5 mm, Šírka: ozdoby 17 mm, Výška: ozdoby 10 mm, Certifikovaný diamant: iZlato, Celková hmotnosť diamantov: 0.1500 (ct), Farba diamantov (min.): H, Čirosť diamantov (min.): SI1, Tvar diamantu: Round, Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom, Kolekcia: Lilly,
Zlatý prsteň s briliantmi a prírodným kameňom quartzitom ružovej farby vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Prsteň zdobí centrálny kameň quartzit s hmotnosťou 12,930 ct a priemerom 14,5 mm. Ozdoba je obrúbená štyridsiatimi ôsmimi žiarivými briliantmi s celkovou hmotnosťou 0,150 ct, farbou H a čistotou SI1. Šírka ozdoby prsteňa je 17 mm. Kamene majú osvedčenie o pravosti iZlato®. Veľkosť prsteňa si vyberte z dostupných rozmerov.

Získajte viac informácií o certifikátoch >>

Poznaj názory iných

Priemerné hodnotenie 5,0 1

Pozrite si predchádzajúce hodnotenia a pridajte svoje!


Krásny a výnimočný šperk ( oveľa krajší ako na obrázku, tam vyzerá kameň mdlo, v skutočnosti má nádhernú sveloružovú farbu s jemným leskom). Veľmi elegantný, ale nápadný, nemôžte si ho nevšimnúť. Nadčasový výber. Aj po dvoch rokoch ako nový, aj keď ho nosím bežne.

Paťa , 09.03.2019

Otázky k produktu

Skontaktujte sa s nami

FAQ

Zrýchlená objednávka

Kolekcia