Zlatá celebritka s platničkou na gravírovanie Srdce - IZ21590
Ušetríš:
-30,90 €
Skladom
Pôvodná cena: 309 €
Ušetríš -10%
Iba: 5ks za túto cenu!
Cena teraz: 278,10 €
Model: IZ21590
Dĺžka
Gravír

Šperk môžete zakúpiť aj s gravírovaním alebo bez.
Cena gravírovania: 0,00 €

Pokiaľ si želáte šperk gravírovať, je potrebné uhradiť zálohu.

Váš šperk sa stane personalizovaným, nebude možné ho vrátiť, ani vymeniť

Vyberte font
 
Nákup na splátky
Odoslané zadarmo do 24h (Bez gravírovania)
Velkosti skladom: 120 - 130 mm 130 mm


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Typ retiazky: Pancier, Zapínanie náramku: perový krúžok, Motív: Srdiečka - Love, Určenie: Detské, Váha šperku: 2.43 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Žlté zlato, Dĺžka náramku: Vyberte si veľkosť, Šírka: platničky 5,5 mm, Hrúbka: retiazky 4 mm, Gravírovanie: Tento šperk je vhodný na vygravírovanie mena partnera, mena dieťaťa, iniciálok, dátumu začiatku vzťahu, dátumu prvého stretnutia, dátumu sobáša, dátumu narodenia dieťaťa, symbolu, citátu, vtipného textu, romantickej frázy, verša, skratky., Stav: Zvyčajne dodané: do 1 pracovného dňa, Kolekcia: Celebritka, Kameň: Zirkón, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný

Roztomilá zlatá celebritka je ideálnym darom pre dieťa, ktoré si jeho zachovaním uchová aj pamiatku na neopakovateľné udalosti.
Na zaznamenanie týchto významných chvíľ slúži práve platnička, ktorá je vhodná na gravírovanie. Náramok využíva retiazku typu Pancier s oválnými očkami, ktoré sú pohodlné pri nosení. Taktiež využíva perový krúžok a predlžovacie očká, aby ste si pohodlne mohli korigovať veľkosť náramku. Malá ozdôbka sa skrýva a ukončuje predlžovaciu časť náramku.

Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku.

Poznaj názory iných

Otázky k produktu

iZlato Quatro splátky

iZlato Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

Zrýchlená objednávka


Kolekcia