Finálne zľavy
Poponáhľajte sa!

Zlatý náramok s hematitom Hviezdičky, 2.91 g - IZ17477
Skladom
Pôvodná cena: 315 €
Ušetríš -30%
Iba: 5ks za túto cenu!
Cena teraz: 219 €
Model: IZ17477
Dĺžka
Gravír

Šperk môžete zakúpiť aj s gravírovaním alebo bez.
Cena gravírovania: 0,00 €

Pokiaľ si želáte šperk gravírovať, je potrebné uhradiť zálohu.

Váš šperk sa stane personalizovaným, nebude možné ho vrátiť, ani vymeniť

Vyberte font
 
Doručíme ZDARMA do 24hodín (Bez gravírovania)
Velkosti skladom: 170 - 190 mm


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Zapínanie náramku: perový krúžok, Motív: Hviezdičky - Life moments, Určenie: Dámske, Váha šperku: 2.91 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Žlté zlato, Priemer: guličiek 6,1 - 6,3 mm, Šírka: hviezdičiek 9,5 mm, Výška: hviezdičiek 8,4 mm, Gravírovanie: Tento šperk je vhodný na vygravírovanie mena partnera, mena dieťaťa, iniciálok, dátumu začiatku vzťahu, dátumu prvého stretnutia, dátumu sobáša, dátumu narodenia dieťaťa, symbolu, citátu, vtipného textu, romantickej frázy, verša, skratky., Stav: Zvyčajne dodané: do 1 pracovného dňa, Kameň: Hematit, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný

Zlatý náramok je tvorený jemnou dvojitou retiazkou vzoru Anker. Dopĺňajú ju dekorácie v podobe čierneho hematitu a troch zlatých guličiek, ktoré sú prepletané zlatými nitkami. Guľôčky sú obklopené dominantnými príveskami v tvare hviezdičiek, pričom jedna hviezdička je vyrezávaná a druhá je plného tvaru - vhodné na gravírovanie.

Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku náramku. Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata.

Poznaj názory iných

Otázky k produktu

iZlato Quatro splátky

iZlato Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

Zrýchlená objednávka