Finálne zľavy
Poponáhľajte sa!

Náramok so srdcom na personalizovane iZlato - IZ19887
Skladom
159 €
Gravírovanie šperku len: 14,99 €
Model: IZ19887
Dĺžka
Gravír

Šperk môžete zakúpiť aj s gravírovaním alebo bez.
Cena gravírovania: 14,99 €

Pokiaľ si želáte šperk gravírovať, je potrebné uhradiť zálohu.

Váš šperk sa stane personalizovaným, nebude možné ho vrátiť, ani vymeniť

Vyberte font
 
Skladom 1 - 2 dni


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Zapínanie náramku: perový krúžok, Motív: Srdiečka - Love, Určenie: Dámske, Váha šperku: 1.33 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Žlté zlato, Dĺžka náramku: Vyberte si veľkosť, Šírka: prívesku 12 mm, Výška: prívesku 10 mm, Gravírovanie: Tento šperk je vhodný na vygravírovanie mena partnera, mena dieťaťa, iniciálok, dátumu začiatku vzťahu, dátumu prvého stretnutia, dátumu sobáša, dátumu narodenia dieťaťa, symbolu, citátu, vtipného textu, romantickej frázy, verša, skratky., Stav: Zvyčajne dodané: do 1 - 2 pracovné dni, Štýl: Elegantné, Hladké, Moderné, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný

Chcete Vašej priateľke venovať spomienku na spoločný romantický zážitok? Venujte jej tento náramok s príveskom v tvare srdiečka. Na srdiečko môžete nechať vygravírovať dátum alebo názov miesta zážitku, alebo akékoľvek iné slovo. Náramok vyniká aj vďaka svojej zdvojenej retiazke, ktorá mu dodáva na pôvabe. Náramok má regulovateľnú dĺžku.

Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata. Šperk je celý plný, nie je dutý. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku z našej ponuky.

Poznaj názory iných

Otázky k produktu

iZlato Quatro splátky

iZlato Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

Zrýchlená objednávka