Model: IS4444

Náramok srdcia so zirkónmi z kolekcie Palmyra

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produkte

Zapínanie náramku: karabínka, Drahokamy: Zirkón, Rýdzosť: 925/1000, Váha striebra: 10.54 gramov, Priemer: ozdôb 5 - 8 mm, Šírka: prívesku 8 mm, Dĺžka náramku: Vyberte si veľkosť, Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom, Kolekcia: Palmyra,

Ligotavý náramok z našej kolekcie je tvorený retiazkou v štýle lanka, ktorá je doplnená žiarivými ozdobami guľatého tvaru, ale aj v tvare srdiečka. Ozdoby sú rozmanito zdobené, od vyrezávaného vzoru, cez glazúru až po ozdoby obsypané zirkónmi. Srdiečko je zdobené červenou a bielou glazúrou a jeden z guľatých príveskov ružovou glazúrou. Na náramku najviac vyniká prívesok v tvare kladky v podobe srdca so zirkónmi. Ozdoby aj prívesok sú pozlátené, pričom niektoré ozdoby sú ružovým zlatom a ostatné ozdoby a prívesok žltým zlatom.

Šperk je na povrchu upravený rhódiom, ktoré mu dodáva vzhľad bieleho zlata, preto nie je potrebné v budúcnosti šperk čistiť. Napriek tomu, že striebro je lacnejšie ako zlato, v súčasnosti je čoraz častejšie vyhľadávaným kovom. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku náramku.

Poznaj názory iných

Pozrite si predchádzajúce hodnotenia a pridajte svoje!


Buďte prvý kto ohodnotí tento šperk!

Otázky k produktu

Skontaktujte sa s nami

Kolekcia