Súťaž o pobyt v hoteli Rotunda

koláž hotel rotunda chopok výhľad na tatry pár vo wellness

 

Krásne šperky a romantika na horách idú k sebe. Predstavte si, že niekoho zo svojich najbližších poctíte skvostným šperkom z ušľachtilého zlata a odovzdáte mu (jej) ho na najvyššie položenom hoteli v strednej Európe. Podobný scenár sa už teraz môže stať realitou.

Nakúpte na eshope iZlato šperky v hodnote minimálne 150€ a pobytový kupón v hodnote 300€ do horského hotelu Rotunda na vrchole Chopku môže byť Váš! Podrobné pravidlá súťaže nájdete v štatúte súťaže.

 

pohľad z výšky na hotel rotunda na chopku výhľad na tatry

 

 

Hotel ako stvorený na zásnuby aj na oslavu výročia

Prebuďte sa uprostred oblakov! Vyvezte sa lanovkou z Jasnej a strávte príjemný pobyt uprostred nekonečných výšin hrebeňov Nízkych Tatier. Prelyžujte celý deň na svahoch začínajúcich hneď od prahu hotela, prejdite sa na neďaleký Ďumbier alebo len tak posedávajte a kochajte sa výhľadmi a sviežim horským vzduchom. Krásne stráne Nízkych Tatier vás chytia za srdce.

 

 

 Reštaurácia hotela Rotunda

O vaše pohodlie sa bude starať dôkladne vyškolený profesionálny personál. Raňajky si vychutnáte v nádhernej panoramatickej reštaurácii Rotunda, pri večeri sa o útulnú atmosféru postará praskajúci krb. Pobyt v horskom hoteli Rotunda na dotyk od hviezd, je zážitkom na aký sa nezabúda. Viac si prečítate priamo na webových stránkach hotela Rotunda na Chopku.

interiér reštaurácie rotunda na chopku romantický pár a čašník