Opatrenia COVID-19

Vážení zákazníci,

v súvislosti so situáciou, ktorá vznikla v dôsledku šírenia koronavírusu COVID-19 sme museli aj my pristúpiť k určitým opatreniam, s ktorými by sme Vás radi oboznámili.

Všetky naše kamenné predajne sme zatvorili, avšak objednávky vytvorené cez e-shop aj naďalej prijímame a odosielame.

Zároveň Vám prinášame zoznam dôležitých informácií, ktoré sú v tejto situácii aktuálne:

  • všetky kamenné predajne sú od 12.3. 2020 až do odvolania ZATVORENÉ
  • z toho vyplýva, že osobný odber objednávok nie je možný
  • tovar, pri ktorom sa uvádza „skladom“ odosielame do 24 hodín
  • vo výnimočných prípadoch sa tovar môže expedovať o niečo neskôr, a doručenie sa tak môže predĺžiť na 48 hodín
  • kuriérske služby zatiaľ fungujú, o vzniku prípadného meškania budete včas informovaní
  • v niektorých prípadoch bola možnosť platby na dobierku v hotovosti zrušená, a preto bude ideálne, ak si zvolíte platbu kartou
  • kvôli vzniknutým obmedzeniam sme sa rozhodli, že v tejto situácii znížime hranicu pre dopravu ZDARMA pri nákupe už od 40€

Celý proces od spracovania, cez prípravu, až po doručenie zásielok k Vám závisí od ľudí, z ktorých má mnoho obavy nielen o svoje, ale aj o zdravie svojich blízkych. Chceme Vás preto poprosiť o zhovievavosť a trpezlivosť v celom tomto procese. Môžeme Vám zaručiť, že sa každý snaží urobiť maximum pre to, aby ste objednávku obdržali bez akýchkoľvek komplikácií, v čo najkratšom čase. Berte prosím ohľad najmä na kuriérov, a pri preberaní zásielky majte rúško, alebo respirátor, čím chránite zároveň aj seba.

Najmä pre podnikateľov, ktorí zamestnávajú ľudí, a snažia sa na slovenskom trhu prežiť v neustále sa rozširujúcom konkurenčnom prostredí, je táto situácia obzvlášť náročná. Veríme, že nám aj naďalej zachováte priazeň, čím prispejete k tomu, aby sme túto situáciu spoločne prekonali, a vďaka Vám mohli náš sortiment aj naďalej rozširovať, a udržať si tak pozíciu lídra v oblasti šperkov na Slovensku.

S láskou,

tím iZlato.sk