Administratívna práca v luxusnom klenotníctve v Bratislave

Do nášho tímu hľadáme šikovnú osobu, ktorá bude vykonávať administratívnu prácu

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výdaj on-line objednávok v pick up pointe
  •  Predaj a poradenstvo pri výbere svadobných obrúčok a diamantových zásnubných prstienkoch.
  •  Príjemná práca v harmonickom prostredí
  •  Vybudujete si pozitívne a príjemné vzťahy so zákazníkmi.
  •  Každý deň je u nás iný inšpiratívny a chceme aby ste sa vy aj zákazníci u nás cítili výnimočne.
  •  Základom je úsmev, pozitívny prístup a tímová práca.
  •  Máme fantastický výber svadobných obrúčok a diamantových šperkov za naozaj dobré ceny, nakoľko nie sme v obchodnom centre, ale veľmi blízko Eurovei v Tower 115.

Ak je toto tá správna výzva pre Vás, navštívte niektorú našu predajňu - zašlite nám svoj životopis s aktuálnou fotografiou + motivačný list a staňte sa členom tímu iZlato Jewelry.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.iZlato.sk

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 €

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Pracovná doba je 2 a 2 dni - od pondelka do soboty
  • (2 dni sa pracuje od 9:00 do 18:00 a 2 dni máte voľno)
  • Prostredie stabilnej spoločnosti
  • Nadštandardné platové ohodnotenie v podobe základného platu
  • Po zaučení aj bonusy, systém odmeňovania
  • Možnosť kariérneho postupu
  • Výrazné zľavy na tovar v predajniach iZlato
  • Mladý kolektív
  • Príspevok na bývanie

Informácie o výberovom konaní

Životopisy spolu s FOTOGRAFIOU tváre zasielajte na [email protected]. Pokiaľ spĺňate nižšie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databázy spoločnosti sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak sa stotožňuje s týmito pravidlami, ste jednou/jedným z nás:

  •  Záujem o šperky a módne trendy.
  •  Zodpovednosť a zmysel pre poriadok.
  •  Komunikatívnosť je základ v našom tíme
  •  Ak máte skúsenosť s predajom, je to veľké plus
  •  Váš profesionálny a príjemný prístup urobí dojem na každého zákazníka
  •  Flexibilita a ochota pracovať vám prinesie aj materiálny úžitok
  •  Veľká výhoda je ak ste pozitívny človek

Idem do toho