Zlato stále môžete predviesť výrazný cenový nárast

Investičné stratégovia z Merrill Lynch volajú po vyšších cenách zlata, investori ich Hlasy pivo zatim vytrvalo ignorujú. Predovšetkým hedgeové fondy v čase poslednej opúšťajú Contact Persons v drahých kovoch, co tlačí Ceny Dole. Poklesy z uplynulých mesiacov však podľa odborníkov nemajú vplyv na význam úlohu zlata v investičnom portfóliu.

Mnoho investorov Do drahých kovov v sebe poslednej dobe zmenilo z býkov na medvede. V prvých marcových týždňoch investori podľa dát Blackrock Stahli zo zlatých ETF 1,6 miliardy USD. Vo februári došlo k historicky najväčšiemu odlivu prostriedkov zo zlatých ETF (5,6 miliardy USD). Mnohí investori Hľadali Lepšie výnosy. Dekádu trvajúci zlatá rally sebe zastavila, zatiaľ čo Akcie trhajú rekordy.

Má zlato rastový Potenciál?

Napriek nedávnym diskusiám o možnom ukončení agresívnu menovú Expanzia PedF vsetky signály naznačujú zatim Ďalšie nákupu dlhopisov Centrálne banky, prinajmenšom v blízkej dobe. Z histórie je zjavné, že cena zlata zhruba kopíruje americkú menovú Bazi (Bankové Rezervy), vzťah JE Silný Hlavne od krachu Lehman Brothers v roku 2008. Oba trendy SA ALE POSLEDNEJ dobou rozchádzajú. Bankové Rezervy rastú v reakcii na PedF Nákupy stabilným tempom, Ceny drahých kovov nestačí držať krok.

Analytici z Merrill Lynch očakávajú, ze do budúcna budú investori hrat V určenie Ceny zlata stále menšie Rolu. Maji na Na Svedomie predovšetkým bohatnúcej Mladé trhy, KDE SA DA v nasledujúcich rokoch predpokladať stabilné hrdzu výdavkov na Luxusný tovar (napríklad šperky).


25.04.2013


Ďalšie články