Zlatníctvo v Bratislave

Zlatníctvo v Bratislave — iZlato v Tower 115

Nie je lepší pocit ako keď si to, čo si chcete kúpiť cez e-shop, môžete predtým aj ohmatať či vyskúšať. My to vieme tiež, a preto sme sa po predajniach v Poprade rozhodli otvoriť predajňu spolu so showroomom aj v Bratislave.

predajna showroom v Bratislava

 

 

 

Služby našej kamennej predajne

Ak ste v našom e-shope iZlato.sk našli ten pravý šperk pre vás či vašu milovanú osobu, ale pred samotnou kúpou by ste ho chceli vidieť aj naživo, pozrieť si ho môžete v spomínanom bratislavskom obchode v budove Tower 115 na Pribinovej ulici. Ak by sme váš vybraný šperk v predajni nemali, naše vždy príjemné a dobre naladené predavačky vám ho radi zabezpečia.

Okrem nákupu či prezretia šperkov si tu môžete tovar kupovaný prostredníctvom nášho e-shopu aj vyzdvihnúť. Do budúcna vám tiež plánujeme uľahčiť nakupovanie u nás ešte viac, a tak bude v našej predajni možné aj vrátenie či reklamácia tovaru kúpeného v našom e-shope iZlato.sk.

 

 

 

 Sortiment

V našom kamennom obchode nájdete bohatú kolekciu náušníc, retiazok, náramkov či príveskov vo všetkých prevedeniach – vybrať si teda môžete z klasického žltého, ružového alebo bieleho zlata či striebra. Našou špecializáciou sú tiež diamantové šperky či kombinované zlato.

Nájdete u nás aj širokú ponuku prsteňov, ktorých máme v ponuke niekoľko stoviek. Ak teda hľadáte pre svoju vyvolenú zásnubný prsteň alebo už rovno obrúčky pre váš veľký deň, bratislavská predajňa ani naše online zlatníctvo vás rozhodne nesklamú. Z bohatej ponuky si určite vyberiete ten, ktorý ohúri nielen vás, ale najmä vašu polovičku.

centrum obrucok

 

Otváracie hodiny

Nové priestory bratislavskej predajne, dýchajúce luxusom, sú pre vás otvorené od septembra 2017. Radi vás v nich privítame každý pracovný deň kedykoľvek od 9:00 do 18:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 13:00 hod. Ak by vám návšteva našej predajne vyhovovala v hodinách mimo otváracích hodín, môžete nám zavolať na telefónne číslo 02/208 64 400. Radi vám naše skvosty ukážeme vo vami vybranom čase.

 

 

 

 

 Parkovanie

Ak sa k nám chystáte autom, najjednoduchšie bude, ak svoje auto zaparkujete v blízkom obchodnom centre Eurovea, kde môžete cez pracovné dni parkovať zdarma 3 hodiny, cez víkendy 5 hodín. Poľahky tak stihnete ešte aj príjemné posedenie v niektorej z množstva kaviarní, nachádzajúcich sa hneď vedľa predajne, či zdravý obed v blízkej reštaurácii Fresh Garden.

mapa izlato bratislava


20.11.2017


Ďalšie články

iZlato.sk