Spakujte si svoje zlato

Takže ak ste dosť chytrý a vidíte, čo sa deje a presuniete významnú časť svojich zásob do drahých kovov, stále to môže skončiť tak, že o všetko prídete.

Preto je to najnebezpečnejším časom pre vaše bohatstvo v histórii ľudstva. Doug Casey nedávno poznamenal:

„Vo všeobecnosti je potrebné , aby si človek svoje aktíva zinternacionalizoval. Najväčšiemu riziku, ktorému investori momentálne čelia nie je trhové riziko - ale politické riziko. Jediným spôsobom, ako sa človek izoluje od takéhoto rizika je diverzifikácia politická a geografická."

A v tom spočívajú dobré správy: musia byť zavedené medzinárodné kapitálové kontroly. Takže ešte stále máte šancu si zariadiť veci na geografickú diverzifikáciu svojich aktív pred rizikom, že každá jedna krajina skonfiškuje aj posledný pozostatok monetárneho bohatstva. Koľko času nám ostáva môžeme iba hádať... čas sa však rozhodne blíži.

Vláda si cvičí finančných poradcov na to, aby vám nehovorili o ochrane svojho majetku prostredníctvom nákupu drahých kovov. A je možné, že ani oni sami nebudú mať o tom znalosť.

Preto sme strávili posledných 9 mesiacov kompletizáciou prehľadu o zinternacionalizovaní vašich drahých kovov s názvom „Getting Your Gold Out Of Dodge (Spakujte si svoje zlato)." Ide o detailný výskum každého aspektu internacionalizácie vášho zlata od zoznamu obchodníkov so zlatom, možnosti uskladnenia a prepravy na všetkých kontinentoch, okrem Antarktídy, a obsahuje aj tucty anekdot od odoberateľov TDV (The Dollar Vigilante, pozn. prekl.).

Ak máte znalosť a urobíte to správne, je to jednoduché, ako kliknutie na myš. Ak to spravíte zle, skončíte vo väzení.

Vieme, že menový kolaps bude rizikový, tiež však ponúkne neopakovateľnú šancu pre tých, čo si budú chcieť uchrániť svoje bohatstvo. Vo Weimarskej republike (Nemecko) by ste si počas hyperinflácie kúpili hotel za jednu či dve zlaté mince... kľúčom bude udržanie si svojho zlata a striebra v použiteľnej forme a nie nechať si ho dovtedy skonfiškovať.

Sme radi, že môžeme každému poskytnúť nie len šancu na prežitie, ale na prosperovanie aj v časoch, ktoré sú pred nami. Vaša vláda vám nepovie, ako na to... a ani váš finančný poradca. Je to iba na vás, aby ste boli jedným z mála, čo si vybudovali priestor, na ktorom budú po páde svetových fiat mien stavať. Jednou z najlepších stratégií je vlastniť drahé kovy A držať ich mimo dosahu západných štátov po tom, ako sa stanú ich meny minulosťou.

07.08.2012


Ďalšie články