Výnimočný šperk pre výnimočnú mamuVýnimočný šperk pre výnimočnú mamu

Druhá májová nedeľa sa už tradične spája s oslavou tých najmilovanejších osôb – našich mám. Ak ju chcete tento rok okrem kvetov prekvapiť ešte niečím skutočne výnimočným, siahnite po šperku, ktorý jej ostane navždy. Ten bude navyše milou pripomienkou na tento vzácny deň.

Medailón s fotkou

Existuje viac osobný darček, ako obľúbená fotografia vsadená do zlatého medailónu? Prehľadajte staré albumy a vyberte tú, na ktorú máte najkrajšie spomienky. Pokojne do nej vložte napríklad obľúbenú fotku z detstva, na ktorej ste len Vy a Vaša mama. Tento darček ju zaručené poteší a rozbúcha jej srdce. Obľúbenými medailónmi sú k tejto príležitosti najmä tie s gravírovanými kvetmi na povrchu v tvare srdca, no úspech budete mať s ktorýmkoľvek z nich.

Medailón s fotkou

Šperk s gravírovaním

Šperk s gravírovaním

Pokiaľ je Vaša mama milovníčkou skôr jemnejších šperkov, siahnite po náhrdelníkoch alebo náramkoch z kolekcie Celebrity. Na ne Vám na želanie vygravírujeme písmeno, slovo, alebo dátum, ktoré bude láskyplným odkazom pre Vašu mamu. Šperk tak nadobudne oveľa hlbší význam a vďaka svojmu minimalistickému vzhľadu sa stane jej každodennou súčasťou. Navyše bude jedinečným, keďže si štýl gravíru s textom vyberáte sami.

Srdce plné lásky

Jednoduchý, no nesmrteľný šperk v podobe prívesku v tvare srdca, ktorý je najčistejším vyjadrením lásky. Vyberte si zo širokej ponuky srdiečok, ktoré Vašu mamu zaručene potešia. Na tie, ktoré majú hladký a rovný povrch navyše môžete pridať gravír, čím sa stanú personalizované a nezameniteľné s ostatnými.

Ak je Vaša mama milovníčkou náramkov v štýle Palmyra, vyberte jej z ponuky príveskov na náramky symbol, ktorý ju vystihuje najviac. Pokiaľ si neviete vybrať, stavte na osvedčené srdce, ktoré sa k Dňu matiek dokonale hodí.

Srdce plné lásky

Perly ako pre kráľovnú

Ak viete, že Vaša mama miluje perly, doplňte jej zbierku o náušnice, náramok, či náhrdelník. Pokiaľ si nie ste istí farbou, stavte na osvedčenú bielu farbu tohto drahokamu. Výborne sa hodí ku všetkému, najmä menšie náušnice ktoré sú vhodné aj na každodenné nosenie. K nim ľahko doladíte tiež prsteň, ktorý za celým outfitom urobí dokonalú bodku.

Nezabudnite však ani na správnu starostlivosť o perly, ktorú by im mala Vaša mama venovať.

Perly ako pre kráľovnú

 

Nech už sa rozhodnete svoju mamu v tento deň obdarovať čímkoľvek, určite jej vyčarujete úsmev na tvári už len tým, že si na ňu spomeniete. Najdokonalejším darčekom, ktorý jej môžete dať je Vaša láska a starostlivosť, ktorú jej opätujete každý deň. Kvety a šperky ku Dňu matiek sú len malým bonusom ako vďaka za všetko, čo pre Vás znamená.

 

 


10.05.2018


Ďalšie články