Trendy v zásnubách pre rok 2018Trendy v zásnubách pre rok 2018

Patríte medzi tých, ktorí sa rozhodli tento rok svoju polovičku prekvapiť žiadosťou o ruku, a spečatiť tak svoju lásku naveky? Ak si nie ste celkom istý, ktorý z modelov zo širokej ponuky zvoliť, poďte sa s nami pozrieť na aktuálne trendy, ktoré kraľujú roku 2018.

Zásnuby

 

 

Nadčasová klasika Solitaire

S jediným kameňom uprostred nikdy nič nepokazíte. Nielen čo sa týka jednoduchého dizajnu, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa trafíte aj do jej vkusu. Tento nadčasový model pozostávajúci z hladkého krúžku je v kombinácii s jedným, dominantným drahokamom perfektným doplnkom každej ženy. Navyše, v prípade, ak chce nosiť zásnubný prsteň spolu s obrúčkou, neexistuje vhodnejší kandidát ako Solitaire!

 

 

Kamene po bokoch obruče

Tento model sa radí tiež medzi veľmi populárne kúsky, ku ktorým inklinujú skôr výraznejšie typy žien milujúce extravaganciu. Nie je to však pravidlom vždy, veľa závisí od hrúbky obruče, počtu diamantov a samotného zdobenia. Zo širokej ponuky si určite vyberú aj jemnejšie typy, ktoré očarí jednoduchší model s dvoma, či troma menšími kamienkami po bokoch.

 

 

Ružové zlato

Aj v roku 2018 ostáva na výslní čoraz populárnejšie ružové zlato, ktoré sa pomaly, ale isto prediera aj na popredné priečky obrúčok v kombinácii s bielym zlatom. Táto farba dodá aj tým najjednoduchším modelom iskru, vďaka ktorej vyniknú diamanty na jej ruke ešte viac. Ak je Vaša polovička beznádejnou romantičkou, skombinujte ho okrem diamantov napríklad aj s morganitom. A verte, že krajšie vyznanie lásky pre ňu nenájdete!

 

 

V štýle vintage

Posledné roky začal štýl vintage prenikať nielen do sveta filmov, večierkov, či dokonca tematických svadieb, ale aj šperkárskeho priemyslu. Nevynechal pritom ani zásnubné prstene, ktoré sú charakteristické zapletanými vzormi obruče pripomínajúcimi listy. Vo farbe dominuje najmä ružové zlato, ktoré pôsobí nežne a romanticky. Obruč je prepracovaná do najmenších detailov zo všetkých strán, a tak zo zásnubných prsteňov v štýle vintage vznikajú hotové umelecké kúsky.

 

 

Bagetové tvary

V minulosti mimoriadne populárne výbrusy drahokamov boli za posledné roky skôr v úzadí. Najnovšie sa však opäť hlásia o slovo, a Vy tak svoju polovičku môžete jednoducho prekvapiť nádhernými sofistikovanými detailmi, ktoré v sebe tento typ prsteňov ukrýva. Stačí, ak poznáte jej obľúbenú farbu, a podľa toho zvolíte drahokam. Napríklad taký akvamarín vo výbruse baguette, ktorý pôsobí nielen luxusne, ale aj jemne a žensky.

 

 

Farebné drahokamy

Posledným, tak trochu netradičným, no večne diskutovaným trendom sú farebné drahokamy. Hoci boli v minulosti mimoriadne populárne, súčasné trendy stavajú skôr na jednoduchosti v podobe bielych diamantov. Rok 2018 však sľubuje ešte väčší príval zaujímavých dizajnov a zvýšený záujem o tieto netradičné farebné kúsky. Sú určené párom, ktoré si chcú aj pri zásnubách zachovať individuálny štýl, a odlíšiť sa od trendov. Práve preto je farebným drahokamom vrámci zásnub vymedzené osobité miesto.

 


21.02.2018


Ďalšie články